اکو قلب

روش های تفسیر اکوی قلب

روش های تفسیر اکوی قلب

اکوکاردیوگرافی یا همان اکوی قلب به روشی گفته می شود که در آن توسط موج های صوتی می توان تصاویری از بخش های مختلف قلب دریافت کرد و مقدار سرعت جریان خون را متوجه شد.

اکوی قلب در زنان باردار

اکوی قلب در زنان باردار

یکی از بهترین روش های تشخیص و شناسایی بیماری های قلبی و عروقی در زنان و همچنین کنترل و تعیین روند و نحوه درمان برای آن ها، انواع اکوکاردیوگرافی است.

اکوی قلب از طریق مری

اکوی قلب از طریق مری

اکو مری یا اکوی قلب از راه مری با نام لاتین Transesophageal Echocardiography، روشی برای تشخیص بیماری‌های قلبی و عروقی است. این تست برای کودکان و هم بزرگسالان تجویز می‌شود. همچنین از این روش برای آماده‌سازی بیمار قبل از عمل جراحی و ارزیابی شرایط بیمار به هنگام جراحی و بعد از آن کاربرد دارد.

اکوی قلب در نارمک و شرق تهران

اکوی قلب در نارمک و شرق تهران

برای انجام اکوکاردیوگرافی با پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین زیر نظر دکتر مهسا برجی متخصص قلب و عروق که بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در تشخیص و درمان بیماری های قلب و عروق برخوردار است، می توانید به این کلینیک مراجعه نمایید.

اکو قلب

اکو قلب

اکوی قلب (اکوکاردیوگرافی) یک روش گسترده و غیر تهاجمی است که در آن با استفاده از امواج صوتی بی ضرر برای انسان تصویر اجزاء قلب و میزان سرعت جریان خون تعیین می‌شود. با استفاده از این روش می‌توان نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را بدست آورد. غیر تهاجمی بودن این […]